Lapsevanemale

NB!  Lapsevanemale:

• NB! Lasteaeda sisenedes kanna maski! Aitäh Sulle!
  • Suvekuudel osalustasust vabastamise info: Link:                                                                                  Blankett lisatud ka infosüsteemi Eliis.ee: Link
  • Teade!Rohu Lasteaed on kollektiivpuhkusel 21.06. – 03.08. 2021.a. Sellel perioodil töötab Kuressaare Ristiku Lasteaed. Avaldust suvelasteaeda saab esitada 01. maist – 31. mai 2021.a.: https://www.saaremaavald.ee/suveruhm
  • Vallavalitsuse teade!

Kohatasud aprillis, Tuesday, April 06, 2021

Tere!

Vallavalitsuse tänasel nõupidamisel otsustati, et lapsevanem vabastatakse kohatasu maksmisest aprillis 100% ulatuses kui laps terve kuu kohta ei kasuta ning 50% ulatuses kui laps ei kasuta kohta 1.-15. (ka) apriilil.

Kõike paremat

Õilme Salumäe

Üldharidusnõunik

• Teade!                                                                                                                                                                            2021/2022 õppeaasta taotlusi 1. klassi õppima asuvatele lastele elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada 15. – 31. märtsini 2021.     Link:: haridus.saaremaavald.ee.
  • Teade! Lastel, kes hetkel lasteaias ei ole, on võimalik käia logopeeditunnis tööpäevadel kell 8.00-12.00. Sobiva kellaaja saate kokku leppida, kui kirjutate marit.roos@saare.ee
  • NB!  Neljapäevast, 11. märtsist hakkavad Vabariigi Valitsuse otsusel kehtima kõikjal Eestis senisest rangemad piirangud, mille eesmärk on viia kontaktid inimeste vahel miinimumini. Info riiklike piirangute kohta on leitav lehelt kriis.ee.
  • NB!   23. veebruaril on lasteaed avatud  7.30 – 15.00.  Kolmapäev, 24. veebruar on Eesti Vabariigi sünnipäev, lasteaed on suletud.
  • NB!   23. ja 31. detsembril on lasteaed avatud 7.30 – 15.00.
  • Head lapsevanemad! Sellel aastal toimuvad meie lasteaia jõulupeod ilma vanemateta. Rahulikku jõulukuud ja mõistvat suhtumist! Hoiame tervist!
  • Alates 16. november:                                                                                                                                    Siseruumides palume kanda maski!  Hoia ja jälgi  2+2 reeglit! Täname hooliva suhtumise eest!
  • NB! Alates 12. oktoobrist teeb ehitusfirma Ösel Projekt lasteaia mänguväljakul remonttöid. Head koostööd ja mõistvat suhtumist kõigile!
  • Head lapsevanemad! Alates tänasest, 24. septembrist on igal rühmal oma telefon. Numbrid on Eliis-is ja kodulehel iga rühma juures.
  • Sepps`i spordiring alustab 14. septembril kell 16.20, lasteaia spordiplatsil: Link:
  • Lasteaed alustab tööd 10. augustil. Laste vastuvõtmine õues. Palume lastele kaasa panna isiklik veepudel.
  • Rohu lasteaed on suvepuhkusel 22.06.-07.08. 2020.a. Soovime kõigile head suve ja ootame kõiki lasteaeda alates 10. augustist!
  • Suvelasteaeda registreerimine valla kodulehel. Vali Hariduse register: Link:
  • Taotluste vastuvõtt lasteaia suverühmadesse toimub 1. mai – 10. juuni. Avalduse saab esitada valla kodulehel: Link:
  • Suvekuudel osalustasust vabastamise taotlus: Link:
  • Laste vastuvõtmine õues, mänguväljakul, järgides Terviseameti nõudeid lasteasutustes.
  • Rühmade avamine alates 18. maist. Vaata Saaremaa Vallavalitsuse pressiteadet lasteaedade avamisest: Link:
  • Avame lasteaia rühmad alates 5. maist järk-järgult. Vaata Saaremaa Vallavalitsuse pressiteadet lasteaedade avamisest: Link:
  • 15. märtsist algab esimese klassi taotluste vastuvõtt.                                                               Täpsem info siit:  Link:  https://www.saaremaavald.ee/1.-klassi-astumine
  • Saaremaa Vallavalitsuse teavitused seoses koroonaviiruse levikuga: Link:
  • Hea lapsevanem! Rohu lasteaed on suletud kuni 01. mai 2020. Vaata Saaremaa Vallavalitsuse pressiteadet: Link:
  • Lasteaed on täna, 13. märtsil avatud kuni 18.00 laste riiete jm. kättesaamiseks.
  • Infot seoses koroonaviiruse haigusega vaata Saaremaa Vallavalitsuse kodulehelt: Link:
  • Infot seoses koroonaviiruse haigusega vaata Terviseameti kodulehelt: Link:
  • Taotlusi  1. klassi õppima asuvatele lastele elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada 15. – 31. märtsini 2020.  Täpsema info leiate siit:                                                                                                Link:  https://www.saaremaavald.ee/1.-klassi-astumine
  • Alates 01. jaanuar on lapsevanema osalustasu lasteaias 53 eurot ehk 9%  Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud töötasu alammäärast

Koolieelsete lasteasutuste teeninduspiirkondade kinnitamine: Link
Lasteaia osalustasu soodustus ja toiduraha: Link                                                                        Toiduraha arvestamise/maksmise kord lasteaedades: Link

•
  • Teade!                                                                                                                                                                            2021/2022 õppeaasta taotlusi 1. klassi õppima asuvatele lastele elukohajärgse kooli määramiseks saab esitada 15. – 31. märtsini 2021.                                                                                 Link:: haridus.saaremaavald.ee.