Lapsevanemale

NB!  Suvelasteaed on 01. juuni – 31. august 2019. Head suve kõigile!

Alates 03. juuni on avatud järgmised rühmad:                                                                                               1. “Nurmenukk” (+ “Kanarbik”)                                                                                                                                 2. “Ristik” (+ “Palderjan”)                                                                                                                                         3. “Sõnajalg” (+ tasandusrühmad ja “Kummel”)

Suvekuudeks saab lapse lasteaeda registreerida Saaremaa Vallavalitsuse kodulehel, Hariduse registris:  Link

Suveperiood on lasteaia kasutamise korral tasuline.

Lasteaia osalustasu soodustus ja toiduraha: Link

Lasteaia suverühm: Link

Tutvu laste lasteaeda vastuvõtu korraldusega Saaremaa Valla  kodulehel.

Avaldus lasteaeda registreerimiseks (e-teenus): Link
Koolieelsete lasteasutuste teeninduspiirkondade kinnitamine: Link
Toiduraha arvestamise/maksmise kord Kuressaare Linnavalitsuse hallatavates lasteaedades: Link

Sotsiaaltoetused Saaremaa vallas:
Sissetulekust sõltuv sotsiaaltoetus: Link